Pobočky Petr Vaněk

Dřevocentrum – Petr Vaněk

Maloobchod a velkoobchod truhlářských potřeb – deskových materiálů, stavebního řeziva, hoblovaného dřeva, dveří, podlah a zahradního nábytku. Prodej barev s mícháním odstínů značky Caparol.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Ski Luka

Provozování lyžařského areálu. K dispozici je občerstvení uprostřed sjezdovky v chatě Gizela, lyžařská a snowboardová škola.

Lyžařský areál

OTEVŘENO (Zavírá v 19:30)

Skiareál Křemešník

Provozování lyžařského areálu, délka sjezdovky 370 m, převýšení 57 m, celá sjezdovka má umělé osvětlení. K dispozici je občerstvení, lyžařská a snowboardová škola.

Lyžařský areál

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Restaurace Křemešník

Restaurace v horském stylu nabízí speciality české i evropské kuchyně se stálým i denním menu, kapacita je až 80 osob. K dispozici je venkovní terasa, dětský koutek, Wi-Fi. Možnost uspořádat svatební hostiny, rodinné oslavy.

Restaurace

ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

Hotel Křemešník

Hotel nabízí 15 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Možnost sportovního vyžití na přilehlé sjezdovce, v lanovém parku a dětském outdoorovém koutku. K dispozici je konferenční místnost až pro 60 osob a Wi-Fi.

Petr Vaněk

Ubytování v zařízeném apartmánu se 3 pokoji, kapacita je 10 lůžek. K dispozici je kuchyňský kout, sociální zařízení, Wi-Fi a parkoviště. Vhodné pro 2 rodiny s dětmi.

Ubytování v apartmánu

Obchod.drevocentrum.cz

Internetový prodej truhlářských potřeb – deskových materiálů, stavebního řeziva, hoblovaného dřeva, dveří, podlah a zahradního nábytku.

Dřevocentrum e-shop