Aukce uměleckých předmětů • okr. Jihlava a okolí

Obrazy v aukci, s.r.o.

Obrazy v aukci, s.r.o.

Pořádáme aukce obrazů, starožitností a knih. Zajistíme expertízu, popř. restaurování. Můžete nás kontaktovat i v případě, že si nejste jisti, zda je váš obraz vhodný do aukčního prodeje, neznáte autora, nebo je dílo poškozené. Ujmeme se i celé pozůstalosti …