Fischer koupelny

Zaměřujeme se na rekonstrukce interiéru, rodinných domů, bytových jader, bytů a interiérů. Provádíme obkladačské a zednické práce, pokládku vinylových podlah. Zajišťujeme kompletní servis včetně kalkulací.

25 kmStařeč, Niva 243

Radek Střelec

Nabízíme stavební, instalační, obkladačské a sádrokartonářské práce. Provádíme výstavbu budov, rekonstrukce fasád, bytových jader či koupelen.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Karel Štorek

Nabídka vodoinstalací, ústředního vytápění, plynařských prací. Prodej materiálu.

ESTOP, spol. s r.o.

Prodej a montáž dlažeb, obkladů, sanitární keramiky, vodovodních baterií, van, hydromasážních systémů, sprchových koutů a boxů.

Pícha - Stavební firma

Jsme soukromá stavební firma. Zabýváme se výstavbou rodinných domů na klíč. Dále provádíme rekonstrukce a přestavby, zateplování budov, fasády, omítky vnitřní i venkovní či obklady a dlažby a kompletní stavební práce.

ESTOP, spol. s r.o.

Prodej a montáž dlažeb, obkladů, sanitární keramiky, vodovodních baterií, van, hydromasážních systémů, sprchových koutů a boxů.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Tomáš Krejčí

Provádíme opravy objektů, montážní činnost, stavby či půdní vestavby.

Mydlochova stavební, s.r.o.

Výstavba domů na klíč. Provádění sanací bytových domů včetně zateplování fasád a střech. Nabídka rekonstrukcí bytů a koupelen.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 06:00)

Jiří Svoboda

Stavební společnost se specializací na rekonstrukce koupelny, WC, bytu a bytových jader. Zahrnuje stavební a zednické úpravy, obkladačské práce a pokládku dlažby, sádrokartonářské práce, instalatérské, topenářské, elektrikářské a malířské práce, stěrkování a …

OTEVŘENO (nonstop)

Pavel Kopecký

Nabízíme instalatérské a plynařské práce. Provádíme montáže tepelných čerpadel i solárních systémů.

86 kmZámrsk 139

René Chaloupka

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce starších objektů, pokládání obkladů a dlažeb, sádrokartonů. Provádění izolací, zateplování fasád.

OTEVŘENO (nonstop)

Libor Zedník

Montáže rozvodů vody, topení a plynu. Provádění zednických a svářečských prací.

Müller - rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce interiérů a exteriérů, bytového jádra. Nabízíme malování bytových i nebytových prostor a fasády, montáž sádrokartonu, lepení obkladů a dlažby, montáž plovoucích podlah, renovace parket, pokládka zámkové dlažby, zateplení fasády, montáž …

Top-Insta – rekonstrukce a výstavby

Top-Insta – rekonstrukce a výstavby

Rekonstrukce domů, bytů, koupelny na klíč. Výstavba a renovace plotů, půdních vestaveb, přístavby domů, výměna či renovace oken a dveří. Instalatérské a topenářské práce, rozvody plynu. výstavba odpadních jímek.

Zdeněk Juřík

Provádíme veškeré stavební práce: výstavba rodinných a řadových domů na klíč, rekonstrukce, přestavby a opravy objektů, budov a bytů, zateplovací systémy pro stávající i nové stavební objekty, pokládka obkladů, dlažeb, zámková dlažba, plovoucí …

Jiří Nováček

Zajišťuji zednické, obkladačské práce, rekonstrukce. Instalatérské práce Služby hodinového manžela. Je pro mě samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů i požadavků moderních …

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)