Jindřich Hort

Nabídka Dornovy metody a Breussovy masáže, reflexní terapie, masáží lávovými kameny, indické masáže hlavy, manuální lymfatické a kombinované masáže.

28 kmTřebíč - Horka-Domky, Jelínkova 991

Viktor Schwendt

Nabídka masérských služeb.

ZAVŘENO (Otevírá v So 14:00)

Lázně Aurora. s.r.o.

Lázně Aurora. s.r.o.

Lázeňský komplex pro léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, pooperačních stavů, celkovou rekondici těla a mysli. Hlavní a nejtypičtější léčebnou metodou je slatina. Nabízíme slatinné koupele, zábaly, vodoléčebné procedury, masáže, …

MJ+MD s.r.o.

Provádění tradičních thajských masáží. Dále nabízíme švédské masáže, reflexní masáže nohou, masáže hlavy, zad ramen a za pomoci aroma terapie. Poskytujeme tělové kúry jako je ovocná, solná a kokosová.

Centrum Harmonie - masáže a terapie

Provádíme reflexní, klasické, lymfatické, těhotenské a jako jediní ve Znojmě meridiánové - akupunkturní masáže. Nabízíme terapie, kineziologii a Bachovy esence. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 08:00)

Cesta k srdci

U nás si můžete dopřát regenerační, relaxační nebo tantrickou masáž. Nabízíme prostor, kde můžete vypnout hlavu, odložit starosti a naladit se na sebe. Nabízíme také individuální lekce jógy. Služby: Reflexní masáže, Dárkové poukazy.

Sluneční Studio

Provoz solné jeskyně, nabídka bodystylingu, tlakové masáže, skořicových zábalů, sauna obleky, pedikúry a nehtové modeláže.

Jitka Šikulová

Jsem certifikovaná instruktorka Nordig Walkingu. Zajišťuji kurzy a kondiční lekce. Organizuji výlety a pobytové programy naplněné Nordic Walkingem. Také se zabývám prodejem holí Gabel, Leki, náhradních dílů a krokoměrů. Poskytuji výživové poradenství pro …

Studio Usmívání - Lenka Hrdličková

Harmonizační masáž, reflexologie, uvolnění a terapie páteře, přirozená strava, Lymfit - lymfatické masáže, Radiofit - radiofrekvence, zpevnění a vyhlazení kůže, tejpování, přírodní produkty a poradna, cvičení, semináře.

Salon Profi

Služby v oblasti kadeřnictví, kosmetiky, manikúry, pedikúry, modeláže nehtů, masáží a alternativních metod. Všechny služby jsou u nás na vysoké úrovni, poskytované týmem profesionálů, který Vám zajistí individuální přístup k Vaší maximální spokojenosti.

102 kmHradec Králové, Havlíčkova 401/8