Martin Frič

Martin Frič

DAŇOVÁ EVIDENCE (dříve jednoduché účetnictví): peněžní deník, pokladní knihy, kniha závazků a pohledávek, evidence majetku, evidence a přiznání DPH, účetní závěrka a přiznání k dani z příjmu. ÚČETNICTVÍ (dříve podvojné účetnictví): ...

35 kmMoravské Budějovice, 1. máje 123

Jihlavská právní společnost, s.r.o.

Vedení daňové evidence, vedení účetní evidence, účetní, daňové a personální poradenství, komplexní zpracování mezd, zastoupení při jednáních na úřadech, roční uzávěrky, vedení skladové evidence, podvojné účetnictví.

Vladimír Kříž

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd.

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

eINTRASTAT

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání, zprostředkování auditů, daňové poradenství. Dále nabízíme rekonstrukci a kontroly účetnictví, daňovou optimalizaci, INTRASTAT - kompletní vedení.

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

A.C.A. Audit, s.r.o.

Nabízíme profesionální služby v oblasti auditu, poradenství a zpracování ekonomických dat. Jsme připraveni zajistit i nestandardní služby z oblasti ekonomie a řízení. Naše služby doplňujeme IT podporou, která usnadní a zrychlí vzájemnou spolupráci.

Dagmar Novotná

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence, personální a mzdové agendy pro malé organizace, zpracování daňových přiznání či zastupování na úřadech. Vypracuji projekty pro dotace, podklady pro úvěr. Poskytuji rekonstrukci účetnictví.

ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)